X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

ازدواج دو دختر با غورباغه«ویگنسواری» و «مالیاکانی» دو کودکی هستند که در هفته گذشته با پوشیدن ساری قرمز و سنتی هندی و آویختن جواهرات گرانبهایشان در دو جشن باشکوه جداگانه در دهکده‌ای دورافتاده در منطقه «تامیلی نادوی» هند با دامادهای قورباغه‌ای ازدواج کردند.

این ازدواج هر یکصد سال یک بار صورت می‌گیرد و طبق باوری قدیمی چنین ازدواجی دهکده را برای یک سده از شیوع بیماریهای مرموز در امان نگه می‌دارد.

هزاران نفر از روستاییان فاصله ۲۵۰ کیلومتری را برای رفتن به معبد در حالی طی کردند که دو عروس خردسال در کجاوه‌هایشان با طناب بلندی از گل به گردن قورباغه‌ها وصل شده بودند.

در طول برپایی جشن عابدان هندو با صدای بلند و آهنگین مشغول نیایش بودند و کمی بعد از آن، عابد بزرگ پیش از چرخیدن به دور آتش مقدس، شال عروس را به گردن داماد (قورباغه) گره زد و آنها را همسر نامید.


بزرگترین سد دنیابزرگترین سد دنیا بر روی رودخانه یانگ‌تسه‌کیانگ زده شده که سدی است هیدروالکترونیکی و در آن بزرگترین توربینهای آبی برای تولید برق احداث ‌گردیده است. (۲۳ برابر نیروگاه اتمی بوشهر و ۱۱ برابر سد کارون 3). برای استحکام این پروژه نزدیک پانصد هزار تن فولاد به کار رفته که با آن می‌توان برجی به اندازه ۶۳ برابر برج ایفل بنا کرد. هزینه ساخت این پروژه یک صد و هشتاد میلیون یوان برآورد شده است. با ساخت این سد ارتفاع آب رودخانه یانگ‌تسه کیانگ ۳۰۰ متر افزایش یافت. 


 بعد از 45 سال به آرایشگاه رفت
«دارکا» زن ۵۹ ساله اوکراینی که در یکی از شهرهای آمریکا زندگی می‌کند همیشه دلش می‌خواست موهای سرش به قوزک پایش برسد و رکورد بشکند، اما بالاخره خسته شد و یک روز صبح از خواب بیدار شد و پس از ۴۵ سال تحمل این وضعیت به آرایشگاه رفت و چهره‌اش به کلی تغییر کرد.«دارکا» از آرایشگر خواست تا موهایش را در صندوقچه طلایی که به همراه داشت بریزد تا آن را به یادگار نگه دارد. اکنون او از اینکه احساس سبکی می‌کند، بسیار خوشحال است.
 رستوران هوایی در سرعین اردبیلرستورانی به شکل بوئینگ ۷۰۷ برای میزبانی از گردشگران سرعین دایر شده است. فضای بیرونی این رستوران شبیه هواپیمای بوئینگ ۷۰۷ ساخته شده و  در فضای درونی آن جای صندلی مسافران، میزهایی برای پذیرایی از یکصد نفر میهمان قرار گرفته است. اجزای این رستوران هوایی توسط تکنسین‌های هوایی فرودگاه مهر‌آباد در تهران ساخته شده و آنها را در شهر سرعین  روی  هم سوار کرده‌اند و گفته شده برای ساخت این رستوران هوایی ۲۰۰ میلیون تومان هزینه شده است. در این رستوران غذاهای محلی استان اردبیل و حتی غذاهای فرنگی سرو می‌شود.

آخرین ارسال ها